Mina nagu mentii, mentor nagu mentor
Sunday, 19 June 2011
Tehtud =)
Noh, kokkulepe on kirjutatud, töö on alanud. Edu meile ja aitäh Toomasele. =)
No comments:
Post a Comment
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment