Sunday, 19 June 2011

Tehtud =)

Noh, kokkulepe on kirjutatud, töö on alanud. Edu meile ja aitäh Toomasele. =)

Kokkulepe tegemine

Ühine kolmeleheline töö, kahepäevane koolitus strateegilise mõtlemise teemal... Vaatame, kuidas läheb!