Mina nagu mentii, mentor nagu mentor
Sunday, 19 June 2011
Tehtud =)
Noh, kokkulepe on kirjutatud, töö on alanud. Edu meile ja aitäh Toomasele. =)
Kokkulepe tegemine
Ühine kolmeleheline töö, kahepäevane koolitus strateegilise mõtlemise teemal... Vaatame, kuidas läheb!
Home
Subscribe to:
Posts (Atom)